Ви тут:

Понад 31 тисяча полтавців задекларували свої доходи з початку року

Про це напередодні повідомив в.о. начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Василь Храмов. Зокрема він зазначив, що з початку року до органів державної фіскальної служби у Полтавській області подали податкові декларації про майновий стан та доходи про отримані у минулому році доходи 31350 громадян. З них 27049 громадян – ті, що були зобов’язані їх подати. Найбільша кількість (з даної категорії) по Кременчуцькій ОДПІ, а саме – 8972 громадянина.

Сума задекларованого доходу складає майже 1 млрд. 396 млн грн.

Cума податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб складає понад 36 млн 374 тис.грн. Найбільша сума податку на доходи фізичних осіб, яка підлягає сплаті визначена по ДПІ у м. Полтаві, вона становить – більш ніж 12 млн  841 тис.грн.

Більшість громадян задекларували дохід від продажу сільсьогосподарської продукції – 17559 декларацій. Дохід від успадкованого чи отриманого в дарунок майна задекларували 3959 громадян області. Дохід, отриманий від операцій з інвестиційними активами за 2014 рік задекларували 623 громадянина Полтавської області.

На сьогоднішній день правом на отримання податкової знижки скористалися 4301 громадян області. Понад третина з них по ДПІ у м. Полтаві – 1278 осіб. По Полтавській області сума повернутого податку на доходи фізичних осіб по висновках з початку року складає близько 2533,9 тис.грн .

Головне управління ДФС у Полтавській області

Система Orphus Поделиться на fb