Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавцям малювали метеликів на вшанування померлих від СНІДу

 

У  Всесвітній день пам’яті людей, які померли від СНІДу, полтавці провели акцію «Я не нуль» » та тематичний квест для молоді.

Захід приурочений до Дня пам’яті померлих від СНІДу, який відзначається кожної третьої неділі травня. Тисячі червоних метеликів стали символом пам’яті, скорботи на надії.

“Червоні метелики – символ пам’яті, легкості душ, які нас покинули, символ переродження та мінливості життя. Метелик є світовим символом нульової дискримінації, який у цьому році було впроваджено Об’єднаною програмою ООН з ВІЛ/СНІДу. Метелик проживає своє життя лише за один день, та як багато він встигає зробити, який він тендітний та сильний водночас», – розповіли організатори. 

У центрі  міста активісти БО «Світло надії» провели безкоштовне та анонімне експрес-тестування на ВІЛ, роздавали  презервативи та профілактичну продукцію, вплітали червоні стрічки у зачіски, провели конкурс дитячого малюнку. Із 75 протестованих виявили одного Віл позитивного.

 

Перехожим малювали метелики та інформували людей про цю страшну недугу та способи її профілактики.

“Ми привертаємо увагу до того, що кожна людина “не нуль” у справі боротьби з дискримінацією, має право змінити ситуацію, формувати толерантне ставлення до людей”, – зазначив виконавчий директор “Світло надії” Максим Демченко.

Охочі могли взяти участь у – міні-тренінгах.

Система Orphus Поделиться на fb