Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавці вже оформили понад 30 тисяч заяв на отримання субсидій

Полтавці вже оформили понад 30 тисяч заяв і декларацій на отримання субсидій.

Про це повідомила директор департаменту соціального захисту населення Полтавської ОДА Людмила Корнієнко.

За її словами за новим порядком до органів соціального захисту населення області надійшло вже 30 тис. 915 заяв на призначення субсидії, з них 14,5 тис. від потенційних одержувачів субсидій. Всі працівники органів соціального захисту населення надали практичну допомогу в оформленні заяв і декларацій, у тому числі за місцем проживання.

“Із травня 2015 року запроваджено новий порядок надання субсидій, яким передбачається максимальне спрощення процедури отримання субсидій. Якщо спрощений порядок визначений Кабміном діє лише для населення, то той механізм, який діяв раніше для призначення субсидій для районних управлінь соцзахсту залишився незмінним. Тобто після отримання декларацій ми зобов’язані направляти запити в сільські та селищні ради, пенсійний фонд та інше. І тільки після отримання відповіді протягом 10 днів ми обробимо політінформацію. Потім визначимо чи призначати субсидію чи відмовити”, – сказала Корнієнко

Також вона зазначила, що на сьогодні з 30 тис. 915 заяв за 21 тис. Заяв призначили субсидію. Тобто, 57% зав розглянули та призначили субсидії.

Найбільша кількість звернень за призначенням субсидій надійшла з міст Лубен, Полтави, Кременчука, Гадяцького, Карлівського, Кобеляцького, Кременчуцького, Лохвицького районів. Найменше з Козельщинського, Шишацького та Оржицького районів.

Корнієнко наголосила, що минулоліч субсидіями скористалися 69 тис. сімей області. На виплату субсидій виділили 70 млн грн. Цього року цю суму збільшили в 10 разів і на виплату субсидій з Держбюджету в області спрямують 707 млн грн.

Система Orphus Поделиться на fb