Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавські учні презентували заходи з енергоефективності

77

Сьогодні у Полтаві підбили підсумки мікропроекту “Енергія в школах міста”. Він тривав з серпня 2014 року в рамках украінсько-німецької співпраці з GIZ “Енергоефективність у громадах”.

5 шкіл із Полтави, 2 з Кременчука і по одній школі з Лубен і Комсомольська протягом року впроваджували у своїх закладах елементарні енергозберігаючі заходи.

3

Зокрема, в рамках проекту учні застосовували фольгу на батареях, економили споживання води і світла, оцінювали показники лічильників, тощо. Молодь презентувала своі твори, вірші, есе, малюнки, брали участь у конкурсах і т.ін.

00

Під час презентації заступник голови ОДА Олег Пругло зазначив, що в середньому школярі зекономили 10% енергоносіїв. Усього в рамках проекту громадам усієї Полтавщини вдалося зекономити 14% енергоресурсів.

Максим Верещака, заступник міського голови Миргорода, висловив захоплення представленими доробками дітей, зокрема, сукнями дівчаток із пакетів для сміття.

0

Гостя з Києва, представниця німецької компанії GIZ Світлана Чеботарьова розповіла, що втілення проекту з енергоефективності стало можливим завдяки ініціативі ОДА.

Усього зараз подібні заходи впроваджується в рамках 20 проектів у 16 містах України та ще в 130 країнах світу.

Полтавські школярі також представили виставку своїх доробок із енергозберігаючої тематики:

1

2

4

5

Система Orphus Поделиться на fb