Ви тут:
Головне Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Полтавські правоохоронці поїхали на чергову ротацію в АТО

Близько 200 міліціонерів Полтавської області вирушили сьогодні на схід України. У рамках запланованої ротації в зону АТО поїхав зведений загін міліціонерів, а також  бійці батальйону “Полтава” та роти «Кременчук», там вони змінять колег, які близько місяця перебували у зоні проведення бойових дій. На сході хлопці стоятимуть на блок постах та патрулюватимуть міста. Нагадаємо, що за останній місяць спеціальний загін оперативників із Полтавщини на одному з блокпостів Харківської області вилучив 4 тис. 500 боєприпасів, 28 одиниць зброї та 7 гранат.

Бійців урочисто проводжали рідні та представники громадськості.

На благородну справу захисту рідної землі міліціонерів благословив Архієпископ Полтавський і Кременчуцький, УПЦ Київського патріархату, владика Федір. Він окропив бійців святою водою, побажав повернення додому без втрат та роздав іконки з молитвою.

З напутнім словом до колег звернувся начальник УМВС України у Полтавській області полковник Олег Бех. Він побажав землякам успіху та висловив впевненість, що вони з честю виконають покладені завдання і живими повернуться додому. 

Бех запевнив, що всі бійці забезпечені речами першої необхідності – продуктами харчування, водою, засобами особистої гігієни та іншими речами повсякденного вжитку. 

Для багатьох з хлопців це вже не перша поїздка. Говорять, що настрій мають бойовий.

«Для мене це п’ята ротація. Настрій бойовий. Ворога далі ми не пустимо. Будемо захищати Вітчизну від загарбників. Їду з найкращими думками, думаю про родину, яка буде мене чекати», – розповів боєць Дмитро.

Цього разу серед бійців є і новобранці. Правоохоронець Володимир їде в АТО вперше.

«Сьогодні їду вперше. З гарним настроєм, хорошими відчуттями. До батальйону прийшов, бо хочу захищати свою країну. Вважаю, що так повинні чинити усі. Готувався близько пів року. Мені значно спокійніше, що їду з досвідченими колегами, які там уже були», – розповів 24-річний боєць.

Учні Полтавського міського багатопрофільного ліцею № 1 ім. І.П. Котляревського прочитали вірші та подарували правоохоронцям власноруч виготовлені обереги.

Також більше 50 правоохоронців отримали посвідчення учасника бойових дій.

Система Orphus Поделиться на fb