Ви тут:
Економіка Полтавщина Суспільство 

Під час адмінреформи центром громад Зіньківщини може стати Опішне

балибіна

Сьогодні під час обговорення реформ з членами Громадської ради при обласній державній адміністрації директор полтавського Офісу реформ Ірина Балибіна розповіла про необхідність їх проведення на прикладі Зіньківського району.

Зокрема, наглядно продемонструвала, що центрами громад цього району одразу можуть виступити два населених пункти — Зіньків та Опішне.

Отже, Опішне отримає розвиток інфраструктури на рівні районного центру, щоб люди з навколишніх сіл у радіусі 20 кілометрів могли отримати необхідні послуги.

Насамперед, йдеться про дитячий садок, початкову і середню навчальні школи, позашкільні заклади, амбулаторію, не кажучи про осередки таких державних структур як міліція, рятувальники, пенсійний фонд, Казначейство, центр соціальних послуг.
За словами Балибіної, реформа спроможних територіальних громад здійснюється під егідою Асоціації міст України за підтримки облдержадміністрацій.

Нині експерти полтавського офісу реформ із 7 травня провели виїзні засідання у 3-х районах. Також склали графік поїздок до інших районів, де виникають конфліктні питання щодо меж районів чи центрів громад. Усіх небайдужих запрошують до співпраці.

Перейти до вмісту