Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На “Лтаві” стартувало нове кулінарне шоу “Народний кухар”

-Народний кухар  № 1 - YouTube

В форматі «Ранку на Лтаві» з’явилась рубрика, яка привернула увагу багатьох глядачів – «Народний кухар». Родзинка шоу в тому, що будь-хто може стати учасником та показати неабиякі свої кулінарні здібності.

Для цього потрібно відіслати на нашу електронну адресу ranok.ltava@ukr.net листа з рецептом та фотографією страви. Немає значення, ви професіонал чи аматор, головне, щоб у вас було натхнення готувати і бажання поділитись рецептом своєї «коронної» страви.

Ведучою цієї рубрики стала  журналістка Віра Чиж. Кожної неділі творча група проекту вирушатиме в гості до полтавців, які мають бажання поділитись рецептом своєї улюбленої страви. Рубрика виходитиме в ефір кожної середи о 8:45 год. Віра Чиж розповіла, що після першої зйомки з’явилось багато охочих, тож в майбутньому учасники шоу будуть визначатись завдяки голосуванню в соц. мережах. Саме користувачі веб-простору будуть вирішувати, який саме рецепт буде показаний в ефірі.

«Ми йдемо в народ, ми йдемо до людей, які запрошують нас до себе на кухню! Наші господині вміють готувати смачні і, головне, корисні страви. Вже з’явилось багато бажаючих, тож є з ким працювати. Кухня буде різноманітна. Всі господарочки мають свої секрети приготування і охоче діляться з ними. Але, як не дивно, зараз настала епоха хлопців. Мабуть, тому частіше шеф-кухарями стає сильна стать, бо вони уважніші, більш скрупульозні. Жінка може насипати «на око», а от хлопці зовсім інші в приготуванні страв, в них скрізь порядок. І знаєте, деякі рецепти я вже спробувала готувати вдома. Кекси по рецепту нашої першої учасниці Яни всім сподобались, син в захваті. Тож чекаємо ваших листів, поділіться своєю фірмовою стравою з глядачами «Лтави», – говорить ведуча рубрики

Система Orphus Поделиться на fb