Кременчуцькі юні тенісисти – кращі на Полтавщині

Днями на базі ВПУ №7 пройшов чемпіонат області з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 2003р.р. і молодше. Брали участь 38 спортсменів з Кременчука, Кременчуцького р-ну та Козельщинського р-ну. Вихованці ДЮСШ-1 та клубу нт “Стіга”, показали відмінні результати. Кременчуцькі спортсмени з 24 комплектів нагород завоювали 23, віддавши лише одне 2 місце в особистому розряді серед дівчат представниці Козельщинського р-на Заривчацкій Яні. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Особистий розряд дівчата :

1 місце – Олексієнко Катерина (гімназія 5)

1 місце – Котляр Т. – Моріна П.
2 місце – Олексієнко Е. – Коваленко Л. (гімназія 5)
3 місце – Клепцова Д. – Василенко А. (ліцей 30)

Парний розряд юнаки :

1 місце – Шевченко К. – Фисан А.
2 місце – Сохін М.(с. Омельник) – Маслов Р.
3 місце – Кошулько Я. – Біленко В.(сш № 28)

Змішана пара :

1 місце – Шевченко К. – Котляр Т.
2 місце – Фисан А. – Моріна П.
3 місце – Маслов Р. – Коваленко Л.

Абсолютним чемпіоном змагань став Шевченко Кирило. Змагання пройшли в теплій і дружній атмосфері. А прикрасили їх солодкі призи для переможців, призерів, а також для всіх учасників від ВТК “Лукас”.

Тепер наших спортсменів чекає фінальна частина чемпіонату України, який пройде 25 – 30.05.2015 р. р. в Умані. Всіх кременчуцьких спортсменів готували тренери ДЮСШ №1 Казарян С. А. , Шульга М А., Миколаєва В. Е.

На фото з ліва на право : Маслов Руслан,Шевченко Кирило і Фисан Андрій.