Ви тут:

Греко-католики Полтавщини підключилися до всеукраїнської акції-молитви за військових АТО

Греко-католики Полтавщини підключилися до всеукраїнської акції «Молимось за тебе повсякчасно». Це ініціатива УГКЦ, мета якої ― духовна опіка та молитва про наших воїнів, які перебувають на фронті.

Кожна людина або сім’я, яка підключається до акції, пише листівку з ім’ям воїна, за якого вони моляться. Листівку надсилають або передають цьому солдату. Можна вказувати номер телефону, щоб солдат міг за бажанням зв’язатися з «духовними опікунами». Ініціатори акції сподіваються, що так військові у зоні АТО відчуватимуть більше підтримки з боку українців.

― Тому ми і приєдналися до цієї акції. Якщо воїни не шкодують свого життя за нас, ― пояснює о. Максим Кролевський, ― то ми маємо бути готові присвятити їм крихту нашого часу, щоб щоденно помолитися за них.

Листівку можна заповнити у храмі. Також вказати назву парафії та назву села чи міста, де вона знаходиться. Заповнені листівки слід повернути отцеві парохові, який передасть їх через капеланів УГКЦ нашим воїнам на фронті.

Щоб приєднатися до акції-молитви, звертайтеся за телефоном (050) 661-30-35 (о. Максим Кролевський) або за адресою м. Полтава, вул. Липнева, 32 (храм Пресвятої Трійці).

Олена Мельник

Перейти до вмісту