Ви тут:
Анонс Культура Полтавщина Суспільство 

До Полтави завітає рівненська поетеса з незвичайною збіркою

30 травня о 19:00 у «Арт-Центрі» (вул. Куйбишева, 40) відбудеться презентація збірки віршів «Семантика наших прикрас» однієї з найперспективніших українських поетес – Вікторії Дикобраз.

Організатори заходу – незалежне мистецьке об’єднання «Magnum Opus». Модератором заходу буде один з його учасників, полтавський поет Денис Стерн.

Вікторія Дикобраз – поетка, керівник організації «Література.РВ», фіналістка «Молодої Республіки Поетів-2014», організатор культурних подій у Рівному та інших містах України.

«Семантика наших прикрас» – дебютна збірка віршів Вікторії, яка вийшла у видавництві «Крок» цієї весни. Арткнижка вирізняється візуальною частиною: у ній немає нумерації сторінок, змісту та інформації про автора.

Як зазначає сама поетка:

– Слово «прикраси» у назві позначає всі ті речі, якими ми себе оточуємо – міста, люди, подорожі, самі прикраси. Насправді, я свого часу випадково почула цю фразу – на парі в університеті, в якому була разів п’ять – і вона мені дуже сподобалась. Я її трішки переробила і вчепилася в неї. В цій книзі немає нумерації та змісту. А відбирати тексти було жахливо складно, у процесі підбору змінилося ставлення до декотрих із них. Всього у збірку увійшло 63 вірші, більшість із них – за 2014 рік.

Що? Презентація збірки Вікторії Дикобраз «Семантика наших прикрас» в рамках всеукраїнського туру.
Де? «Арт-Центр» (вул. Куйбишева, 40)
Коли? 30 травня о 19:00
Скільки? 15 грн — передпродаж, 20 грн — у день заходу

З приводу питань: 099-41-62-368 (Денис), 095-32-14-299 (Анна).

Презентація відбудеться в рамках всеукраїнського туру, який охоплює 18 міст. Після Полтави Вікторія попрямує до Запоріжжя, Херсону, Миколаєва, Одеси, Києва та Житомира.

Денис Старостін, незалежне мистецьке об’єднання «Magnum Opus»

Система Orphus Поделиться на fb