Ви тут:
Головне Політика Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Депутати облради подивилися, куди підуть 10 млн грн, які виділять на Полтавський тубдиспансер

Щоб завершити будівництво каналізаційних очисних споруд у Полтавському обласному тубдиспансері потрібно 10 млн грн. 6 млн грн потрібно на обладнання, 2 млн вартість самої будівлі, 1 млн 200 тис грн вартість каналізаційних споруд .

Кошти планують виділити з обласного бюджету депутати 14 травня на другому пленарному засіданні двадцять восьмої сесії Полтавської обласної ради шостого скликання.Якщо кошти виділять то будівництво завершать до кінця року.

Куди підуть виділені на сесії кошти та як тривають будівельні роботи в тубдиспансері депутати вирішили побачити на власні очі. В тому що Полтавський обласний тубдиспансер ще будується переконалися народні обранці під час виїзного засідання Президії обласної ради шостого скликання.

Як зазначив голова Полтавської обласної ради Петро Ворона, коли розглядали зміни до обласного бюджету, то депутати на президії обласної ради виявили занепокоєння ситуацією,щодо реконструкції та добудовитубдиспансеру.

“Ми вирішили їхати на місце, щоб ознайомитися з станом справ. Виникають ті самі проблеми, що й раніше. Бачимо, що отмостка не закладена, ґрунтові води йдуть під приміщення. Це питання стоїть на сьогодні гостро. Однак дах вже зроблений.”, – сказав Ворона.

Перший заступник голови ОДА Олег Пругло зазначив, щодо будівництва каналізаційних очисних споруд, то наразі стоїть питання з вибором постачальника.

“Довгобуди — це завжди проблема. Якщо отримуємо гроші будемо обирати виробника. Наразі є два варіанти: чи буде це чеське обладнання чи вітчизняне”, – сказав Пругло.

За його словами цьогоріч також планують провести роботи з утеплення фасадів. А ще хочуть звернутися до Мінрегіонбуду, щоб отримати 43 млн 300 тис. з державного фонду розвитку на завершення всього циклу робіт.

“Обладнання закупили ще в 2012 році. Це найновіші сучасні апарати. Треба їх вводи в дію”, – сказав Пругло.

13 числа наступного місяця депутати облради знову приїдуть до тубдиспансеру, щоб подивитися-як рухаються справи.

Система Orphus Поделиться на fb