Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Через бібліотеки можна дізнатися більше про долі учасників Другої Світової війни

виставка

Дізнатися більше про долі своїх рідних , учасників Другої Світової війни, можуть жителі Лубенщини у бібліотеках району . Завдяки електронним базам даних створеним в Україні, Росії , Німеччині бібліотекарі допоможуть нащадкам знайти відомості про бойовий шлях та нагороди близьких та безкоштовно роздрукують копії унікальних архівних документів.

Відкрити невідомі сторінки історії свого роду можна у центральній районній бібліотеки ім. В. Малика та в бібліотеках , що мають доступ до мережі Інтернет у селах Піски, Березоточа, Засулля , Новаки або звернутися за телефонами у Лубнах 49-58 або 095-643-80-25.

Бібліотекар Олена Симоненко з Новаків розповідає : « До бібліотеки звернулася жителька Новаків Лопушинська Любов Юрійовна . Про свого діда вона знала тільки те , що він загинув під час Великої Вітчизняної війни. В об’єднаній базі даних «Меморіал» я знайшла його прізвище . Карпець Іван Кирилович помер від ран у містечку Тшчани у Польщі у 1944 році. І ще завдяки сайту «Подвиг народу», ми дізналися, що він був нагороджений орденом Червоної Зірки за участь у бою в якому особисто знищив чотирьох ворожих солдатів ».

Система Orphus Поделиться на fb