Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Андрій Пісоцький зустрівся з перевізниками області

У Полтавській ОДА пройшла зустріч першого заступника голови ОДА Андрія Пісоцького з перевізниками області щодо організації перевезень пасажирів на Полтавщині.

Основне питання — це підвищення тарифів на перевезення громадян та стан справ у перевізників.

Звертаючись до перевізників Пісоцький наголосив: “Ми повині конструктивно підходити до всіх питань, що у нас виникатимуть. Ми вс робитиммо відкрито.  І я, і голова Полтавської ОДА працюватимемо так, щоб ні в кого не виникало питань, чи якихось думок, стосовно того, що хтось про щось домовився. Все буде робитися відкрито. Давайте разом будувати нашу роботу”, – сказав Пісоцький.

Також він пообіцяв серйозно боротися з нелегалами.

Серед проблем, що озвучили перевізники – склад конкурсного комітету, щодо маршрутів. Хвилює перевізників нелегальне перевезення, яке вбиває роботу легалів. Щодо питання цін на проїзд, то наразі воно вже не так гостро стоїть у перевізників.

“Питання тарифів дещо врегулювали. Можливо на сьогодні тарифи декого не влаштують, бо здаються занизькі, але більшість перевізників вони влаштовують і перевізники почали працювати більш-менш стабільно. Єдине на сьогодні треба врегулювати деякі маршрути”, – сказав голова обласного відділення всеукраїнської асоціації перевізників Іван Бондар.

Однак, як зазначив директор Департаменту інфраструктури та туризму обласної державної адміністрації Сергій Марчишинець наразі на ціну на проїзд почали скаржитися пасажири.

“Ми маємо масу негативу щодо підвищених тарифів на проїзд, який іде від пасажирів”, – сказав Марчишинець.

Система Orphus Поделиться на fb