Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

6 кроків для отримання кредиту від “Ощадбанку” за програмою «Ощадний дім»

домик1

За три тижні з моменту старту урядової програми енергозбереження Ощадбанк видав 696 кредитів «Ощадний дім». З них 486 кредитів на придбання котлів, альтернативних газовим, та 210 – на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів. Загальна сума таких кредитів становить понад 12,5 млн. грн. Найбільше їх видано у Львівській, Сумській та Київській областях.

У банку задоволені першими підсумками реалізації загальнонаціональної програми «Ощадний дім». За словами директора департаменту роздрібного бізнесу Ощадбанку Валерії Малахової, багато хто вже переглянув своє ставлення до енергоресурсів на користь їх раціонального використання. Поняття «енергоефективність» та «енергозбереження» перестали бути абстрактними і остаточно увійшли до нашого життя. Люди зрозуміли, що утеплення будинку зараз – це значна економія в майбутньому.

«Ощадний дім» – унікальна програма. Можна не лише скористатись кредитом та утеплити своє помешкання, заощадивши на комунальних платежах, а й отримати суттєву фінансову підтримку держави у вигляді 20 – 30 відсотків компенсації частини кредиту. Це ще й патріотичний внесок в енергетичну незалежність України, адже чим більше в країні буде ощадних домів, тим швидше ми її досягнемо», – зазначила Валерія Малахова.

 

Для отримання кредиту необхідно виконати 6 простих кроків:

htmlimage

Система Orphus Поделиться на fb