Ви тут:
Головне Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Житлові субсидії за спрощеною формою полтавці зможуть отримати з 1 травня

subsidii

З 1 травня набуває чинності новий спрощений порядок надання субсидій, що скасовує ряд обмежень із субсидування.

Отримати субсидії за новим спрощеним порядком полтавці зможуть з 1 травня.

Як повідомила заступник директора департаменту праці та соціального захисту населення Полтавської ОДА Світлана Матуйзо допомогу надаватимуть на підставі лише двох документів — заяви та декларації.

“Для тих, хто звертається за субсидіями в квітні, ще діє старий порядок надання субсидій. Тому в відділах управлінь праці та соцзахисту населення з людей вимагають довідку про доходи за шість місяців. Спрощений же порядок надання субсидій почне діяти з 1 травня. І субсидію даватимуть на підставі лише двох документів. Система працюватиме так: працююча людина буде вказувати в декларації не нарахований, а отриманий дохід за останніх 12 місяців. Цю інформацію він зможе передати до органів соцзахисту. І якщо рівень його доходів підходить для нарахування субсидії, він її отримає”, – сказала Матуйзо.

Також субсидію надаватимуть не на півроку, а на рік.

Знімаються обмеження в призначенні субсидій у зв’язку з майновим станом. Якщо раніше субсидія не призначалася сім’ям, які мали два автомобілі чи квартири то сьогодні ці обмеження зняті.

Заяви на субсидії зможуть подати безробітні. Якщо працездатний громадянин тимчасово не працює, він теж може претендувати на субсидії, проте за його дохід буде рахуватися прожитковий мінімум.

З порядком оформлення житлової субсидії можна ознайомитися тут.:

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту