Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві пройшов перший екофестиваль

У Полтаві пройшов перший екологічний фестиваль “ЧистоFest Сади!”

Організатори цьогорічного фестивалю хотіли привернути увагу людей здорового мислення та способу життя.

“Головна мета, щоб не ми розважали людей, а люди, як це роблять в багатьох європейських містечках, приходили з гарним настроєм і гарно проводили час. Ми даємо можливості, а кожен сам для себе вирішує, як їх використати”, сказала організатор фестивалю Юлія Пашковська.

Територію фестивалю поділили на кілька тематичних зон. Там проходили майстер-класи, презентації, виставки.

Гості фестивалю мали змогу відвідати фотозони, з професійними фотографами, які робили фото в етно- хіппі стилі. ЕкоЯрмарок оригінальних та ексклюзивних виробів, які виготовлені з екологічно чистих продуктів Майстер-класи під назвою “Нове життя старих речей. Майданчик Street Workout, де свою майстерність показали сильні духом і тілом юнаки.

Полтавська художниця робила всім охочим мехенді (біотату) з хни.

Організатори підготували велику програму з енергоефективності та енергозбереження.

У павільйон Національного Екологічного Центру України представили інформаційні стенди, сонячні панелі, саморобні колектори, велогенератор та інші цікавинки. Готували каву та чай від сонця.

Серед іншого майстер-класи з ліплення з глини, перегляди фільмів , а також виступи бардів з Одеси сім’ї Геращенків та полтавської співачки Наталії Тихонової, ТОЇА, Прелеста.

Особливу увагу на фестивалі приділили здоровому органічному харчуванню та екологічному вихованню дітей. Працювала вегетаріанська кухня, де частували смачною їжею без м’яса.

Під вечір на фестивалі провели етно-дискотеку під українську музику та фаєр-шоу.

Нагадаємо, у рамках фестивалю висадили 50 дерев миру.

Система Orphus Поделиться на fb