Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Цьогоріч у Кременчуці на оздоровлення дітей пільгових категорій виділять 600 тис. грн

Цього року на оздоровлення дітей пільгової категорії в міському бюджеті передбачено понад 600 тисяч гривень. Про це на засідання штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку наголосила керівник управління у справах сім’ї, дітей та молоді виконкому Кременчуцької міської ради Ольга Усанова. Вона підкреслила, що кожного року міська влада збільшує суму видатків, спрямованих на оплату різних видів оздоровчих послуг дітей, які потребують особливої уваги та підтримки. Зокрема, у поточному році сума, запланована на оздоровлення «пільговиків»,   є на 80 тисяч гривень більше, ніж вона була в  минулому році. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Варто відмітити, що з метою надання соціальної підтримки дітям, батьки яких загинули, постраждали або беруть безпосередньо участь в антитерористичній операції, управлінням у справах сім’ї, дітей та молоді були внесені зміни в рішення Кременчуцької міської ради від 01.06.2012 № 515 «Про порядок направлення дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів міського бюджету». Відтепер до переліку дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки, та бажають отримати оздоровчі послуги зараховані діти,  батьки яких загинули, постраждали або беруть безпосередньо участь в антитерористичній операції, а також діти, які переміщуються із тимчасово окупованих територій та районів проведення антитерористичної операції.

За інформацією Ольги Усанової, від початку року управління у справах сім`ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради розпочало формування банку даних дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки на оздоровлення  до дитячих закладів за рахунок державного, обласного і місцевих бюджетів. Станом на сьогоднішній день до нього надійшло 518 заяв від батьків, які бажають оздоровити своїх дітей у позаміських закладах оздоровлення та відпочинку. До початку травня місяця має стати відомо, в якому закладі оздоровлення та відпочинку надаватимуть оздоровчі послуги дітям пільгових категорій           . Слід зазначити, що цього року за рахунок коштів міського бюджету  управлінням у справах сім’ї, дітей та молоді виконкому Кременчуцької міської ради на оздоровлення планується направити 180 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. 

Система Orphus Поделиться на fb