Ви тут:

Спостережна комісія провела рейд-перевірку на базі Полтавського слідчого ізолятора

Представники спостережної комісії є частим гостем в установах виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області. Під час таких візитів вони ретельно перевіряють умови, в яких тримаються засуджені, спілкуються з адміністрацією установ і з самими засудженими. Про це повідомили у прес-службі управління ДПтС України в Полтавській області.

Сьогодні, в черговий раз, до Полтавського слідчого ізолятора завітали заступник голови Київської районної у м. Полтаві ради Сергій Дудко та члени спостережної комісії, провівши рейд-перевірку. Також у заході взяли участь і представники місцевої преси з метою відображення відкритості та прозорості функціонування пенітенціарної служби для суспільства.

Перевіряючі здійснили обхід територією слідчого ізолятора, оглянули харчоблок, пекарню та котельню установи. Заступник начальника з інтендантського та комунально-побутового забезпечення Володимир Сергієнко ознайомив присутніх з раціоном харчування засуджених.

Також члени комісії відвідали жіночій пост та пост для засуджених господарської обслуги, де мали можливість поспілкуватись з даною категорією осіб.

З метою перевірки медико-санітарних умов гості відвідали стоматологічний кабінет, оснащений новітнім обладнанням та пост денного стаціонару, де перебувають хворі.

“Сюди ми приходимо з метою перевірки умов, в яких тримаються засуджені особи. До такої місії ставимось дуже відповідально, адже в рамках наближення до стандартів ЄС, ми повинні здійснювати належний контроль за дотриманням вимог нормативно-правових актів стосовно утримання засуджених осіб. Відвідавши слідчий ізолятор, маємо масу приємних вражень, адже такі чисті і охайні приміщення з гарними ремонтами не завжди можна побачити навіть у звичайній лікарні. За два роки, протягом яких я приїжджаю сюди, жодного разу з боку засуджених не чув нарікань на недбайливе відношення чи погані умови тримання”,- розповів місцевій пресі Сергій Дудко.

На завершення перевірки члени спостережної комісії поділились з керівництвом установи своїми враженнями від почутого та побаченого і подякували за цікавий екскурс установою.

“Ми постійно намагаємось покращувати умови, в яких перебувають ув’язнені та засуджені. Ви на власні очі мали змогу впевнитись, що ми приділяємо належну увагу даному питанню, яке й надалі перебуватиме у нас на контролі”,- зауважив начальник слідчого ізолятора Василь Коваленко.

Пенітенціарії Полтавщини завжди забезпечують належне проведення даних перевірок, демонструючи всі напрями функціонування відомчих установ.

Перейти до вмісту