Ви тут:

Полтавці вітають з Великоднем українських захисників i німецьких друзів-волонтерів

P1010701-2

У важкі для України часи підступного нападу Росії німецьке суспільство проводить політику засудження окупації української землі російськими бойовиками та демонструє найкращі прояви добросусідства,   постійно здійснюючи лікування захисників України, котрі були поранені в ході бойових дій проти російських агресорів на східних кордонах нашої держави.

У цьому пересвідчуються й наші земляки, відвідуючи Берлін з метою налагодження співпраці в питанні гуманітарної допомоги українським військовослужбовцям-оборонцям України на сході від російських окупантів та переселенцям із Донбасу.

Саме з такою місією з благословення владики Афанасія в німецькій столиці перебувала член волонтерського центру Харківсько-Полтавської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви, голова обласного відділення Міжнародної організації «Жіноча громада» Валентина Шемчук. «Не стоять осторонь і українці – мешканці Берліна й інших німецьких міст. Зокрема, досить відчутною, у тому числі й нашому волонтерському центрові, є допомога очолюваної Людмилою Млош Центральної спілки українців Німеччини. Людмила Млош та Дітер Фляйшнер зараз опікуються й двадцятидвохрічним Олегом Богомазом із села Бережці – бійцем 51-ї окремої механізованої бригади,  пораненим в оточеному російськими окупантами іловайському котлі в бою біля села Новокатеринівки. У їхній родині я йпознайомилася з Олегом –  студентом-четвертокурсником луцького Східно-європейського національного університету, майбутнім фахівцем із фізичного виховання.

DSC_0811-2

Берлінські хірурги прооперували юнака більше десяти разів, аби врятувати руку, – розповідає пані Валентина. – Відвертий і доброзичливий, він із вдячністю відгукується про німецьких лікарів і друзів та прагне швидше одужати й повернутися додому. Олег – один із тих, кому ми доземно вклоняємося за їхній подвиг заради нашої волі і зичимо в Свято Воскресіння Христового миру на Українській землі й Божої Благодаті свободи рідного краю».    

P1010812

 Валентина Шемчук

 
 
Перейти до вмісту