Ви тут:
Екологія Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині завершилася весняна лісокультурна кампанія

0w99ujok84724

Не дивлячись на складну ситуацію у країні та значне зменшення фінансування галузі, працівники лісових господарств області вчасно та якісно виконали всі заплановані роботи зі створення лісових насаджень.

– Навесні ми посадили 1650 га лісу, з них 300 га нових захисних насаджень, висадили 19 га плантацій новорічних ялинок, – повідомив начальник Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства Юрій Тараненко. – Лісогосподарські підприємства повністю забезпечені посадковим матеріалом та робочою силою. До виконання комплексу весняних лісокультурних робіт задіяно близько 560 тимчасових робітників, переважно із сільської місцевості, та 38 лісокультурних агрегатів. Для проведення лісокультурної кампанії вирощено понад 15 млн.шт. стандартного садивного матеріалу в асортименті 34 деревних порід.

Найбільші обсяги із садіння лісових культур проведенні у ДП «Гадяцький лісгосп», ДП «Миргородський лісгосп» та ДП «Полтавський лісгосп».

Також навесні проведені роботи з доповнення лісових культур минулих років створення на площі 1465 га, а також висів лісового насіння в лісових розсадниках на площі 6га .

У рамках проведення 10-ї ювілейної Акції Держлісагентства «Майбутнє лісу у твоїх руках», яка тривала із 21 березня( Всесвітній день лісу ) по 18 квітня (День довкілля), до примноження зелених насаджень рідного краю приєдналися 1704 учасники. Спільними зусиллями було посаджено понад 100 га лісу.

Лісівники Полтавщини вдячні всім, хто висаджував дерева, всім, хто за покликом серця вирішив зробити своє оточення кращим, додавши до нього зеленого кольору, – кольору життя.

Система Orphus Поделиться на fb