Ви тут:

На Полтавщині спіймали браконьєра, який наловив майже 20 кг карасів

,m

На руслі річки Хорол поблизу села Рибальське рибалка встиг наловити сіткою 17 кілограм карасів. Незаконну діяльність чоловіка припинили працівники міліції спільно з представниками Управління водних ресурсів та регулювання рибальства, Миргородської об’єднаної риболовної організації.

Під час рейду 4 квітня старший інспектор дозвільної системи Миргородського міськвідділу міліції Володимир Неїжко, головний держінспектор Управління водних ресурсів та регулювання рибальства в Полтавській області Володимир Чепурний спільно з представниками Миргородської об’єднаної риболовної організації викрили браконьєра. Ним виявився 64-річний мешканець Миргородського району. У чоловіка вилучено 50-ти метрову сітку та 50 карасів.

На правопорушника складено адміністративний протокол за частиною 4 статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил використання об’єктів тваринного світу).

За вказані дії передбачена адміністративна відповідальність та штраф від тридцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення та незаконно добутих водних живих ресурсів.

За матеріалами Миргородського МВ УМВС України в Полтавській області.

Перейти до вмісту