Ви тут:
Головне Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині проводять реабілітацію демобілізованих з АТО

Наразі на Полтавщину з зони АТО повернулося 832 військовослужбовців. 407 чоловік виявили бажання оздоровитися, 159 осіб потребують меддопомоги, із них 10 проходять медичне обстеження та стаціонарне лікування. 208 – отримують психологічну допомогу та підтримку з них 1 направлений до психотерапевта.

Такі дані озвучив Директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації Віктор Лисак під час виїзного засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я.

Він запевнив, що кожен демобілізований отримає належну медичну допомогу.

Наша задача їх оглянути. Визначити, що вони потребують, чи стаціонарне чи санаторно-курортне лікування. Вже понад 600 чоловік з тих, що демобілізувалися оглянули лікарі. Також надаємо їм психологічну допомогу”, – сказав Лисак.

За допомогою до медичних закладів звернулося 190 учасників АТО, з них 151 госпіталізували, 39 надали амбулаторну допомогу. 65 учасників АТО отримали поранення, 125 звернулися з приводу захворювання. З усіх, хто звернувся за допомогою — 6 потребують реабілітації, 1 протезування.

За словами Віктора Петровича здебільшого звертаються з захворюваннями шлунково-кишкового тракту, є люди які потребують психологічної допомоги та протезування.

Департамент охорони здоров’я налагодив співпрацю та постійний зв’язок з Гарнізонним військовим шпиталем в/ч А3114. Це дає змогу своєчасно та ефективно надавати військовим допомогу”, – сказав Лисак.

Також, наразі за кордоном перебуває 4 військових.

Система Orphus Поделиться на fb