Ви тут:
Головне Полтавщина Суспільство Точка зору 

Ми не повинні робити вигляд, що в країні немає проблем, – Куликов

В умовах війни, журналісти повинні бути чесними та більш вимогливими до себе й до свого продукту, ніж навіть в мирний час. Не замовчувати ті проблеми, які існують у суспільстві.

Таку думку висловив медіа експерт, ведучий програми «Свобода слова» на ICTV Андрій Куликов на семінарі-тренінгу.

“Якщо журналісти говоритимуть правду, тоді, коли вся ця біда закінчиться, ми зможемо відігравати важливішу роль ніж досі в нашому суспільстві. Зможемо повернути або набути той рівень довіри людей, який повинен бути до ЗМІ”, – сказав Куликов.

Він зазначив, що медійники не повинні робити вигляд, що в Україні немає проблем.

“Якщо сьогодні ми робимо вигляд, що в нашій країні немає проблем — це помилка. Таке замочування насправді зіграє на користь тим, хто не бажає перемоги Україні”, – сказав Куликов.

Єдина цензура, на його думку, яка може існувати в умовах військового часу — це цезура суто військових реалій: пересуванні військ, кількість підрозділів, наявність боєприпасів.

Андрій Куликов зазначив, що журналісти не повинні підігравати зовнішньому ворогові.

“Є багато прикладів того, коли на ворожу бездоказову пропаганду, ми відповідаємо, своєю бездоказовою пропагандою”, – сказав Куликов.

Як приклад, він навів поширений вислів: “Крим наш!” Так говорять і з російської й з української сторони, при цьому наводячи певних доказів, чи історичних фактів.

Перейти до вмісту