Ви тут:
Офіційно Суспільство Україна 

Мінсоцполітики: Жодні додаткові податки за деклараціями громадян нараховуватися не будуть

У прямому ефірі телеканалу „24” директор департаменту державної соціальної допомоги Мінсоцполітики Віталій Музиченко звернувся до громадян з проханням відповідально поставитися до збирання даних про їхні доходи та витрати і уважно заповнювати декларації. При цьому він спростував підозри про нецільове використання особистої інформації, яку нададуть претенденти на отримання субсидій.

„Механізм надання субсидій суттєво спрощено, – акцентував директор департаменту. – Проте людина повинна розуміти, що надана нею інформація буде перевірена органами соцзахисту”.

„У декларації для отримання субсидії не передбачене декларування майна, – сказав він. – Громадянин декларує лише свої доходи за попередній календарний рік (без урахування податку з доходів фізичних осіб) та витрати, що перевищують 50 тисяч гривень”.

„Жодних додаткових податків за поданими даними нараховувати ніхто не буде. Будь-які підозри з цього приводу безпідставні”, – наголосив Музиченко.

Разом із тим Віталій Музиченко повідомив, що : “У разі, якщо людина зареєстрована, але не проживає за адресою реєстрації, а у нас таких чверть населення, то їй доцільно підтвердити факт свого перебування за іншою адресою відповідною довідкою”.

Це може бути документ, який підтверджує місце перебування особи в іншій адміністративно-територіальній одиниці у зв’язку з роботою, лікуванням, навчанням, тривалим відрядженням, відбуванням покарання тощо.

У такому разі, за словами Віталія Музиченка, доходи і витрати цієї людини не будуть враховуватися при розгляді й ухваленні рішення про надання її сім’ї житлової субсидії.

Прес-служба Міністерства соціальної політики

Перейти до вмісту