Ви тут:

До уваги учасників дорожнього руху Полтавщини

У період поминальних днів міліціонери звертається до учасників дорожнього руху неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху. Про це повідомили в УДАІ УМВС України у Полтавській області.

Пішоходам слід переходити вулиці та дороги тільки на пішохідних переходах. Не перебігати проїжджу частину перед транспортом, що наближається, поза межами пішохідних переходів, створюючи загрозу для свого здоров’я та інших учасників дорожнього руху.

Водіям рекомендуємо бути більш уважними і обережними під час проїзду перехресть, пішохідних переходів, зупинок громадського транспорту. Безумовно дотримуватись правил зупинки і стоянки транспортних засобів, адже хаотичне їх розташування на вулицях призводять до звуження проїжджої частини, виникнення ускладнень у дорожньому русі, а іноді й ДТП.

Державтоінспекція області звертається до перевізників та водіїв, що працюють на маршрутах, з вимогою не порушувати Правил дорожнього руху, дотримуватись правил перевезення пасажирів і пам’ятати, що будь-яке найдрібніше правопорушення на дорогах може призвести до найскладніших наслідків.

Будьте взаємоввічливими, поважайте один одного! Бажаємо безаварійних доріг! 

Перейти до вмісту