Ви тут:
Прес-релізи 

Державний і місцевий бюджети наповнюються стабільно

Основне завдання Державної податкової інспекції у м. Полтаві – забезпечення стабільного надходження платежів до бюджету, боротьба з корупційними схемами, ліквідація «податкових ям», конвертаційних майданчиків.

Співпраця з платниками податків на засадах довіри та взаємодопомоги, покращення якості їх обслуговування та зниження адміністративного тиску сприяють наповненню бюджетів і забезпеченню соціального захисту громадян.

За 1 квартал 2015 року до державного бюджету від платників м.Полтави надійшло майже 494 мільйони гривень податкових платежів.

До місцевого бюджету податковою інспекцією м. Полтави за 3 місяці поточного року мобілізовано більше 221 мільйона гривень.

До бюджету міста Полтави платники податків сплатили 172,8 мільйонів гривень, що на 12,4 мільйони гривень більше за відповідний період минулого року.

Як свідчить динаміка надходження до міського бюджету, на 4,9 мільйонів гривень у порівнянні з аналогічним періодом 2014 року зросла сплата єдиного податку та склала 23 мільйони гривень.

Із цієї суми суб’єктами господарювання – фізичними особами сплачено 17 мільйонів гривень єдиного податку, решту 6 мільйонів гривень – забезпечили юридичні особи.

Сплата податку на доходи фізичних осіб у січні – березні 2015 року склала 109 мільйонів гривень, що становить 63% в загальній сумі надходжень міського бюджету.

На обліку в Державній податковій інспекції у м. Полтаві перебуває 13757 платників земельного податку та 2828 платників орендної плати за землю, які у 2015 році сплатили до бюджету міста майже 24 мільйони гривень земельного податку та орендної плати.

За 1 квартал 2015 року платниками міста Полтави сплачено 552,7 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 38 мільйонів гривень більше ніж за січень–березень 2014 року. Завдяки своєчасній сплаті єдиного внеску громадянам гарантується право на соціальний захист. Зокрема, захищені соціальні гарантії для кожного на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань, гідне пенсійне забезпечення та інші  виплати.

Інформаційно – комунікаційний відділ Державної податкової інспекції у м. Полтаві

Система Orphus Поделиться на fb