Ви тут:
Суспільство 

14 квітня – День ДАІ МВС України

14 квітня 1997 року відбулася історична подія, яка стала причиною появи такого свята, як День ДАІ МВС України. В цей день Кабінет Міністрів прийняв текст «Положення про Державну автомобільну інспекцію». Вона функціонує при Міністерстві внутрішніх справ України, – повідомляє Beyond.ua.

Це свято відзначають працівники Державтоінспекції, на яких покладено безліч функцій, пов’язаних із забезпеченням порядку і безпечного руху на дорогах, контролем за дотриманням правил дорожнього руху і законів, які регламентують питання безпеки дорожнього руху. Також фахівці, яких прийнято поздоровляти з цим святом займаються деякими питаннями, пов’язаними з охороною навколишнього середовища в контексті згубного впливу на неї автомототранспортних засобів.

В цей день по всій країні проводиться безліч святкових заходів. Зазвичай наймасштабніші з них організовуються в столиці, на Майдані Незалежності. Там проходять різні вікторини на тему правил дорожнього руху, концертні виступи і шоу-програми. Всі ці заходи спрямовані на підвищення суспільної свідомості водіїв і пішоходів, від яких залежить спокій та безпека на дорогах країни.

Перейти до вмісту