Ви тут:
Анонс Полтавщина 

Завтра у Кременчуці стартує X Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця-2015»

1 квітня 2015 року у  Кременчуці стартує X Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця», що цього року проходить під гаслом «Врятуй життя дитини». Щоб скоординувати дії всіх її учасників, сьогодні в міськвиконкомі відбувся розширений оргкомітет. На заході не тільки обговорили плани щодо подальшої спільної роботи у плані збору благодійних коштів, а й підвели підсумки минулорічної благодійної акції «Серце до серця».  Зокрема, у 2014 році волонтерами акції було зібрано 120 тисяч 113 гривень 86 копійок. Їх було спрямовано на придбання лазерної системи для міської дитячої лікарні. У рамках акції «Серце до серця» діяльність її волонтерів не могла залишитися непоміченою на різних рівнях, у тому числі Фонду народонаселення ООН, який цьогоріч зголосився надати їм підтримку. До речі, Кременчук – перше місто в Україні, яке отримало матиме таку підтримку. Також на заході було відмічено, що протягом усіх років по кількості зібраних грошей Кременчук є незмінним лідером Полтавської області та посідає 8-е місце в Україні. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Нагадаємо, цього року регіональний етап Х Всеукраїнської акції «Серце до серця» в місті проходитиме восьмий рік поспіль. Як зазначають організатори благодійної акції,  у її рамках відбудеться ряд заходів, спрямованих на розвиток благодійництва та збір коштів для поповнення пологового будинку Кременчука новим реанімаційним обладнанням. Для цих цілей збиратимуть кошти у навчальних закладах міста, закладах торгівлі та на підприємствах, під час різноманітних заходів, до числа  яких входять традиційні та досить нові, але не менш цікаві.

Під час регіонального етапу Х Всеукраїнської акції «Серце до серця» у Кременчуці буде створено офіси благодійної акції у 47 навчальних закладах міста, через які до волонтерського руху на базі навчальних закладів  буде залучено 900 осіб. Планується проведення 10 тренінгів, на яких азам волонтерської діяльності навчатимуть учасників благодійної акції для проведення вуличної акції під час фінального етапу акції, що має відбутися 26 квітня.  Про все це йшлося  на сьогоднішній зустрічі з волонтерами акції «Серце до серця». Окрім того, сьогодні від організаторів акції були вручені нагороди тим, чия волонтерська діяльність минулого року була найбільш ефективною та яскравою.

Система Orphus Поделиться на fb