Ви тут:

Завітайте до сервісного центру міської податкової!

Шановні полтавці! Нагадуємо, що у приміщенні Державної податкової інспекції у м. Полтаві за адресою вул. Фрунзе, 155 функціонує Центр обслуговування платників. Завітавши до нього, ви зможете безкоштовно та за відсутності черг вирішити усі свої нагальні податкові питання.

У приміщенні центру Ви можете подати податкову звітність, отримати посилені сертифікати відкритих ключів електронного цифрового підпису, подати кореспонденцію, отримати різного роду довідки та дозвільні документи, зареєструвати РРО та книгу ОРО, отримати ідентифікаційний номер чи внести зміни до облікової картки платника податків, отримати висококваліфіковану податкову консультацію, подати декларацію про майновий стан і доходи та здійснити ті чи інші платежі.

Центр обслуговування платників працює у наступному режимі: понеділок, середа, п’ятниця – з 9:00 до 18:15; вівторок, четвер – з 9:00 до 20:00; субота – з 9:00 до 16:00; неділя – вихідний день.

На сьогоднішній день особливо актуальним є питання декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2014 року. Граничний термін подання декларації про майновий стан і доходи – 30 квітня 2015 року (включно). Тож Державна податкова інспекція у м. Полтаві закликає мешканців міста Полтави завітати до Центру обслуговування платників у каб. №2 та подати декларацію про доходи у визначений термін.

Протягом січня-лютого 2015 року Центром обслуговування забезпечено надання платникам податків послуг у наступній кількості: прийом звітності – 129346, прийом та реєстрація вхідної кореспонденції – 17210, консультацій – 6746, генерування електронних ключів – 981, адміністративних послуг – 5627.

Інформаційно – комунікаційний відділ Державної податкової інспекції у м. Полтаві

Перейти до вмісту