Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Засуджені Божковської виправної колонії отримали паспорти

2(1)

У Божковській виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області (№16) відбулось урочисте вручення засудженим паспортів громадянина України.

Про це повідомили в прес-службі управління ДПтС України в Полтавській області.

Завдяки плідній співпраці Полтавського районного сектору в м. Полтаві управління Державної міграційної служби України в Полтавській області та Божковської виправної колонії (№16) на постійній основі проводиться активна робота щодо оформлення необхідних документів для отримання засудженими установи головного документу громадянина.

Сьогоднішня подія – отримання паспорта громадянина України, відбувається у вашому житті вперше. Втім, на жаль, у іншому місці, і за інших обставин. Але не зважаючи на це – дана подія є не менш урочиста. Отримання цього документу – це нова, інша сторінка в житті його власника, певний крок у майбутнє. Завдяки паспорту громадянина України ви зможете офіційно працевлаштуватися.

Чоловіків, що отримали паспорти, супроводжувала невимовна радість. З усмішкою на обличчі вони щиро подякували керівництву та адміністрації виправної установи за розуміння, повагу, добре ставлення та допомогу у вирішенні їх соціальних потреб.

1(1)

 

Перейти до вмісту