Ви тут:

З нагоди першої річниці утворення Національної гвардії України

26 березня у в/ч 3052 Національної гвардії України, що дислокована у Полтаві, відбулися урочистості з нагоди першої річниці утворення Національної гвардії України.

Сьогодні військовослужбовці частини з честю виконують військовий і громадянський обов’язок у зоні АТО, забезпечують боєздатність блокпостів, охорону громадського порядку.

Гвардійців привітали заступник голови обласної ради Володимир Микійчук, заступник Полтавського міського голови Юрій Левченко, начальник управління МВС України в області Олег Бех, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації Віктор Стеблянко, представники управління пенітенціарної служби в області, громадських організацій, духовенства, ветерани.

Володимир Микійчук, зокрема, наголосив на великому авторитеті військовослужбовців частини у полтавців, подякував за бездоганну службу, мужність і героїзм, які виявляють гвардійці при виконанні бойових завдань на Сході України.

Разом із тим, Володимир Микійчук запевнив, що обласна рада і надалі надаватиме військовій частині матеріальну підтримку в рамках виконання регіональної програми «Територіальна оборона» на 2015 рік..

Кращі військовослужбовці були нагороджені почесними відзнаками обласної ради, облдержадміністрації, Полтавського міськвиконкому.

Командир частини Сергій Регеда зачитав наказ та вручив групі солдат і офіцерів грошові премії, а також нові погони як свічення підвищення у військовому званні.

Хвилиною мовчання учасники зібрання вшанували пам’ять захисників України, які загинули у ході антитерористичної операції.

джерело: сайт Полтавської обласної ради

Перейти до вмісту