Ви тут:
Відео Головне Полтавщина прес-онлайн-конференція Суспільство ТОП-новина 

Як ремонтуватимуть дороги та скільки на це потрібно коштів — прес-конференція у Полтаві

Згідно з комісійними обстеженнями наразі на Полтавщині зафіксована ямковість – 850 тис. кв. метрів. До ремонту доріг ДП «Полтавський облавтодор» приступив 1,5 місяці назад. На сьогодні уже використали 850 тонн холодного асфальтобетону. Провели ямковий ремонт, у першу чергу, на дорогах державного значення. Про це, під час сьогоднішньої прес-конференції в ОКІА “Новини Полтавщини”, повідомив начальник Служби автомобільних доріг в Полтавській області Дмитро Кобченко. 

“Усю ямковість подолати неможливо, бо з настанням весни вона, м’яко кажучи, нас не тішить. У минулому році ми ліквідували 223 тис. кв. метрів ямковості, і за цими показниками посіли перше місце в Україні. У 2015, так як і у попередні роки, служба автомобільних доріг здійснює фінансування на дороги державного та обласного значення загального користування. Бюджетом Укравтодору передбачене фінансування на експлуатаційне утримання у розмірі 125 млн грн”, – сказав Кобченко.

Не оминув увагою посадовець і ремонт доріг місцевого значення, тобто сільських.

“На сьогодні служба автомобільних доріг здійснює фінансування за рахунок коштів державного та обласного бюджетів. Минулоріч в обласному бюджеті на ремонт доріг місцевого значення було закладено близько 6 млн грн, у цьому ж році є тенденція до зросту даної цифри. За плановими показниками, ми очікуємо надходження у розмірі 25 млн грн”, – зазначив начальник Служби автомобільних доріг в Полтавській області.

Про перспективи ремонту доріг в області детальніше дивіться у ВІДЕО.

Перейти до вмісту