Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Відбулося спільне засідання постійних комісій Полтавської обласної ради

Учора відбулося спільне засідання постійних комісій обласної ради з питань бюджету та управління майном, молодіжної політики, спорту та туризму , в якому взяли участь голова обласної ради Петро Ворона, перший заступник голови обласної ради Володимир Марченко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники громадськості. Про це повідомили у Полтавській обласній раді.

У ході засідання депутати розглянули та підтримали питання про спрямування у 2015 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на часткове фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які у минулих роках отримували підтримку з Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Субвенція у сумі 2,9 млн. грн. буде спрямована на підтримку ДЮСШ обласних організацій ФСТ «Колос», «Україна», «Спартак».

Потому члени постійної комісії з питань молодіжної політики, спорту та туризму відповідно до порядку денного розглянули профільні питання.

Комісія розглянула та підтримала проект обласної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2015-2019 роки, метою якої є створення сприятливих умов для якісного відпочинку та оздоровлення насамперед дітей, включених до терміну «діти, які потребують особливої уваги і підтримки», дітей учасників бойових дій, працівників бюджетної сфери тощо. Обсяг коштів передбачений на виконання заходів програми сформований з видатків місцевих бюджетів, зокрема, з обласного  – 36 млн. грн.

Депутати також підтримали пропозицію відділу у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації внести на розгляд чергової сесії обласної ради проект обласної Програми з реалізації молодіжної політики, підтримки сім`ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2015-2019 роки. Виконання заходів Програми сприятиме створенню належних соціально-економічних умов для повноцінного і самодостатнього функціонування сім’ї, виховання дітей, формування ґендерної культури сімейних стосунків, підвищення відповідальності батьків за виховання дітей, реалізації державної молодіжної політики.

З поміж іншого депутати розглянули та погодили єдиний календарний план фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Полтавської області на 2015 рік, Програму розвитку комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Олімпійські надії»» на 2015–2017 роки, опрацювали питання про організацію підготовки Обласних спартакіад серед державних службовців та депутатів, затвердили план роботи постійної комісії на 2015 рік.

Перейти до вмісту