Ви тут:

Усі клопотання учасників АТО, які звернулися до землевпорядної служби Полтавської області для отримання земельних ділянок, задоволені

У Полтавській області учасники антитерористичної операції та члени їх родин з початку реалізації ініціативи Держземагентства України щодо першочергового забезпечення земельними ділянками цієї категорії громадян подали 360 відповідних заяв. Найбільше бажаючих отримати землю виявилося у Гадяцькому та Великобагачанському районах, де подано 33 і 30 заяв відповідно.

На сьогодні в області учасникам АТО надано дозволи на розроблення документації із землеустрою щодо відведення 291 земельної ділянки. З них 260 призначено для ведення особистого селянського господарства і 31 – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Усі клопотання учасників АТО, які звернулися до головного управління Держземагентства в області для отримання земельних ділянок сільськогосподарського призначення, розглядаються у першочерговому порядку і задовольняються повністю. Кількість земельних ділянок для індивідуального будівництва у межах населених пунктів досить обмежена. Гостро ця проблема стоїть у містах Полтаві, Кременчуці, Миргороді, Лубнах, Комсомольську. Однак органи місцевого самоврядування шукають шляхи вирішення цієї проблеми та нові можливості для забезпечення земельними ділянками учасників АТО.

Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

Перейти до вмісту