Ви тут:

У Полтаві відбувся обласний дебатний турнір серед шкільної та студентської молоді

Днями у Полтаві відбувся обласний дебатний турнір, на якому молодь дискутувала про спільні цінності, які здатні об’єднати Україну. Загалом же участь у конкурсі взяло 22 команди, серед яких є вісім переможців. Про це повідомили у Полтавській ОДА.

За словами організаторів, даний проект спрямований на порозуміння, налагодження мирного діалогу між студентами чотирьох регіонів України: міст Вінниці, Львова, Сум, Полтави-Кременчука, через проведення тренінгів та дебатних турнірів на тему цінностей, які здатні об’єднати країну.

Переможці обласного дебатного турніру змагатимуться у мистецтві аргументації у фіналі, який відбудеться у Вінниці наприкінці квітня, а допоможе їм у цьому Відділ у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації, запевнила начальник Відділу Наталія Шкоденко.

«Ми завжди підтримуємо соціальні ініціативи молоді і проведення таких дебатів є тому підтвердженням. Усі учасники, які перемогли і їхатимуть на фінальні змагання до Вінниці отримають нашу організаційну та фінансову підтримку», – сказала вона.

Проект реалізовано громадською організацією «Європейський клуб» (м. Кременчук) за підтримки відділу у справах сім’ї та молоді Полтавської облдержадміністрації та Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Перейти до вмісту