Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відбувся круглий стіл “Славні імена”

Історія Полтавщини здавна славилась ініціативними,талановитими, вольовими жінками, котрі збагатили її історія та культуру. Різні за походженням, долею, життєвими обставинами, вони були справжніми берегинями, віддавали сили і творчу енергію на розбудову власної землі.

Саме про таких жінок говорили під час круглого столу в Полтаві. Захід організований Департаментом інфраструктури  та туризму облдержадміністрації спільно з Полтавською обласною універсальною науковою бібліотекою ім. І.П.Котляревського та ГО “Спілка екскурсоводів Полтавщини” під назвою круглий стіл “Славні імена” до сторіччя від дня народження М.Р. Капніст, 90-річчя від дня народження Т.І. Кислякової та освітньої діяльності Є. Милорадович, відбувся 4 березня у приміщенні бібліотеки.

Під час заходу присутні ознайомилися із меценатською діяльністю Єлизавети Милорадович, життям та діяльністю української акторки Марії Ростиславівни Капніст та народної артистки УРСР Тамари Іванівни Кислякової. Також до уваги учасників круглого столу предсавили огляд документальних фільмів: “Милорадович – вітчизна та долі” та “М.Р.Капніст.Трагедії”

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту