Ви тут:
Відео Культура Освіта Полтавщина Суспільство 

У Полтаві нагородили лауреатів та переможців літературної премії імені М. В. Гоголя

Сьогодні у Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені М.В.Гоголя нагородили лауреатів та переможців літературної премії. Премія, що має статус щорічної, відкритої, міської, літературної, проходила у номінаціях: есе, твір-роздум, поема, ода, оповідання, вірші, п’єса, та мала три вікові категорії: “молодша”: 13-15 років, “середня”: 16-18 років та “старша”:19-28 років. Визначення лауреатів та переможців премії здійснювали “у сліпий спосіб”. 

За словами заступника міського голови Світлани Порохні, роботи номінантів були закодовані, члени журі обирали найкращі з них знеособлено, надаючи рейтингові бали від 1 до 5. Цьогоріч, за усі сім років проведення конкурсу, була найбільша кількість претендентів — 45 робіт, 23 з яких отримали премії та заохочувальні грошові винагороди. 

“Цьогоріч вперше премія вручається у театрі. Премія ім. М.В.Гоголя передбачає грошову винагороду у кожній з вікових категорій. Сьогодні І премія становить 1 тис. 500 грн, ІІ — 1 тис. 200 грн, ІІІ премія — 1 тис. Грн, ІV — 800 грн, заохочувальна грошова винагорода визначена у сумі 490 грн”, – зазначив Полтавський міський голова Олександр Мамай.

Лауреати та переможці літературної премії переглянули допрем’єрний показ комедії “Ревізор” та поклали квіти до підніжжя пам’ятника М.В.Гоголя.

Фото та відео Анни Чапали.

Перейти до вмісту