Ви тут:
Суспільство 

У Лубнах обговорили порядок виплат компенсації зарплати мобілізованим

В управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації відбулася нарада з питання забезпечення виконання в районі постанови Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015 року № 105, якою затверджений Порядок виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період. В нараді взяли участь спеціалісти управління, представники підприємств, установ, організацій району, завідувач інформаційно-комунікаційного сектору Лубенської ОДПІ Аліна Німець, представник Лубенсько – Оржицького ОМВК Станіслав Левенко.

Про це повідомили в Лубенській РДА.

Начальник управління Наталія Ісаєнко ознайомила присутніх з Порядком виплати компенсації та механізмом обміну інформацією з підприємствами та військкоматом. Відповідно до затвердженого Порядку виплату працівникам середнього заробітку буде здійснювати підприємство, компенсацію підприємствам витрат на виплату середнього заробітку працівникам буде здійснювати Міністерство соціальної політики шляхом перерахування коштів на зазначені цілі обласним департаментам соціального захисту, які, в свою чергу, перераховують їх до районних (міських) управлінь, а вони – підприємствам. При цьому визначення середнього заробітку здійснюється відповідно до порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  №100 від 8 лютого 1995 року.

Головний спеціаліст відділу обліку, контролю та звітності Валентина Верпета детально зупинилася на особливостях і термінах подачі звітності підприємствами. Для виплати компенсації підприємство повинно щомісяця до 15 числа подавати до органу соціального захисту населення звіт про фактичні витрати на виплату середнього заробітку працівникам. Такий звіт повинен бути узгоджений з військкоматом, який закликав працівника на військову службу, в частині підтвердження призову та проходження військової служби.

 

Перейти до вмісту