Ви тут:

У Лубнах для дітей-переселенців організували незвичайну подорож

20.03.15 048

«Ти не один – бібліотека поруч» переконливо довели бібліотекарі міської дитячої бібліотеки юним мешканцям Лубен, які зі своїми батьками змушені були залишити рідні домівки в зоні збройного конфлікту на Сході України і перебратися на Полтавщину.

В день , коли в усіх школах міста пролунало чарівне слово «канікули» і у класах стало тихо , в дитячій бібліотеці було гамірно та весело. На шестикласників та семикласників , які вперше завітали до книгозбірні , очікувала весела подорож з незвичайними пригодами. Мандрівники книжковим містом згуртувалися під час вправи з психологом Юлією Подою та вирушили на зустріч новим знайомствам та враженням. Спочатку відвідали Абонементський проспект з його новинками-цікавинками ,де їх зустріла бібліотекарка Тамара Степаненко. На Читальному майдані «поласували» свіженькими журналами у «Прес-ресторані»На зупинці «Комп’ютерна» хлопці та дівчата отримали від мера Читай- міста секретний е-мейл та швиденько розгадали усі таємниці книжкової полиці.Діти відпочили у барі для розумників та відвідали театр ляльок. Режисер театру Вікторія Вікторівна запитала : «Як ви думаєте, чи легко вправлятися з ляльками? Спробуйте. Хто хоче бути ведмедем? Хто зайчиком? Хто лисичкою?». Юні артисти повеселилися від душі.

А у мистецькому салоні «Чарівна скринька» на мандрівників чекала нова пригода , кожен міг проявити фантазія та виліпити з солоного тіста квітку, яку потім вплели у вінок дружби. Непроста та цікава виявилася ця справа! Та завдяки спільним зусиллям в бібліотеці з’явилися незвичайна та символічна річ.

Завідувачка бібліотекою Людмила Шовкопляс звернулася до юних гостей : « Сьогодні ви вперше відчинили двері нашої бібліотеки .Сподіваюсь вам тут сподобалось. На вас чекає ще багато відкриттів – конкурси та змагання , ігри та вікторини, приходьте до нас з батьками та друзями. І вам ніколи не буде сумно та самотньо».

Проведення заходу стало продовженням реалізації на Лубенщині проекту «Створення кризового центру і реалізація програми відновлення життя, адаптації та інтеграції дітей – тимчасово переміщених із зони конфлікту на сході України до умов приймаючих громад в Полтавській області», який підтримувався Канадським Фондом Місцевих Ініціатив.

20.03.15 049

 Шовкопляс Людмила.

Перейти до вмісту