Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кремнчуцькій виховній колонії відбулась зустріч працівників-ветеранів

IMG_2890

Днями в Кременчуцькій виховній колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області відбулась зустріч ветеранів. Зустріч людей, які стояли у джерел становлення виховної колонії, хто закладав міцний фундамент розвитку установи, дійсних знавців своєї справи. Захід приурочили до 63-ї річниці з Дня заснування колонії.

Начальник установи Юрій Величко теплими словами вдячності і привітання зустрів гостей. Зібравшись разом, співробітники установи та почесні гості згадали минуле, поговорили про теперішнє.

Гості ознайомились з умовами проживання, навчання та побутом вихованців. Поспілкувалися із підлітками про особливості характеру юнаків минулих часів та становлення їх колективу.

Зустріч з гостями-ветеранами стала дуже корисною для молодих спеціалістів установи. Звучало багато питань, порад, наводились приклади із власного багаторічного досвіду, велись дискусії з різних питань.

Багато слів вдячності від ветеранів – людей енергійних, сповнених оптимізму, прикладу професіоналізму, надійшло на адресу керівництва установи.

Прес-служба управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області

Перейти до вмісту