Ви тут:
Анонс Полтавщина Спорт 

У Кременчуці відбудуться міські змагання з легкоатлетичного чотириборства «Дружба»

Сьогодні серед збірних команд загальноосвітніх навчальних закладів м. Кременчука  відбудуться міські змагання з легкоатлетичного чотириборства «Дружба». Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Вони проводяться з метою популяризації та подальшого розвитку спорту серед учнів у місті, залучення дітей та молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом, підвищення рівня спортивної майстерності, виявлення кращих спортсменів та відбору до складу збірної команди міста.

Змагання  проходитимуть на спортивній базі ЗОШ № 22. У них братимуть участь  збірні команди загальноосвітніх навчальних, які складаються із учнів двох вікових категорій: середньої — 2001-2002 років народження; молодшої  — 2003-2004 років народження.

До складу команд входять 4 юнаки та 4 дівчини (по 2 кожної вікової групи).   У програмі змагань: середня вікова група — біг на 100 м, 800 м.,  стрибки у довжину з місця, метання малого м’яча, молодша вікова група:  біг на 60 м, 600 м, стрибки у довжину з місця, метання малого м’яча.

Система Orphus Поделиться на fb