Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кобеляках оголосили двомісячник чистоти

У Кобеляках проведуть двомісячник озеленення, прибирання та благоустрою міста.

Відповідне розпорядження підписав міський голова Кобеляк Олександр Ісип.

Як повідомили в Кобеляцькій міській раді, відповідно до Закону України “Про благоустрій населених пунктів”, ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з  метою створення сприятливого для життєдіяльності кобелячан довкілля, забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, відновлення належної чистоти і порядку на  території міста:

1. Провести в місті з 10 березня по 10 травня 2015 року двомісячник озеленення, прибирання та благоустрою. У рамках двомісячника, 25 квітня, долучитися до проведення щорічної соціально-екологічної акції “Зробимо Україну чистою! – 2015” за участю підприємств, установ, організацій всіх форм власності, приватних підприємців, жителів міста.
– ККП “Міська сервісна служба” провести санітарну прочистку та благоустрій на закріплених територіях із залученням мешканців житлових районів та забезпечити вивезення зібраного сміття.
Протягом двомісячника  виконати роботи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових  та інших відходів, очищення прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних та господарських майданчиків, кладовищ, братських могил, інших об’єктів масового перебування та відпочинку населення.
Організувати обрізку сухостійних та аварійних дерев та провести формування крон дерев.
– Керівникам закладів освіти, культури та охорони здоров’я привести до належного санітарного стану прилеглі (закріплені) території.
– Керівникам підприємств, установ, організацій всіх форм власності, приватним підприємцям, громадянам долучитися до участі у міському суботнику та провести комплекс робіт щодо збору та вивезення відходів з власних і закріплених (прилеглих) територій.

2. Довести інформацію про проведення двомісячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля до керівників підприємств, установ, організацій та мешканців міста.

Перейти до вмісту