Ви тут:

У капличці МВС у Полтаві служитимуть різні конфесії

Днями керівництво МВС у Полтавській області передало каплицю Святого архистратига Михаїла в користування двом релігійним конфесіям. Богослужіння відбуватимуться почергово священнослужителями Греко-Католицької Церкви та Київського патріархату.

Капличка знаходиться у центрі м. Полтави, навпроти Міністерства Внутрішніх справ у Полтавській області. Відтепер у цій маленькій церкві душпастирську опіку зможуть отримувати правоохоронці, бійці батальйону МВС «Полтава», воїни АТО, їхні родини та всі охочі, що мешкають у Полтаві.

— Є така гарна ідея, яку з Божою допомогою плануємо втілити в життя, — зауважив о. Максим Кролевський, — це створити спільноту з військових, військовий клуб, де священики могли б надавати душпастирську опіку та психологічну допомогу для учасників АТО та їхніх родин.

Оскільки у каплиці МВС відбуватимуться богослужіння за участю двох конфесій, вона стане знаковим місцем духовної єдності для кожного полтавчанина, незважаючи на релігійну приналежність.

Нагадаємо, нещодавно полтавська делегація повернулася з Литви, де ознайомлювалася з особливостями організації роботи з реабілітації військових. Одним з елементів реабілітації є саме душпастирство та духовна підтримка священиків.

Перейти до вмісту