Ви тут:

Цьогоріч на Полтавщині планують оздоровити понад 61 тисячу дітей

У 2015 році в Полтавській області планують охопити відпочинком та оздоровленням 61 тис.837 дітей шкільного віку, що становить 45,5% від загальної кількості дітей області.

Про це повідомила начальник відділу у справах сім’ї та молоді Полтавської ОДА Наталія Шкоденко на засіданні обласного розширеного штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей.

За її словами в Гадяцькому, Глобинському, Диканському, Полтавському, Решетилівському, Семенівському районах та м. Кременчуці й Лубни спланували зменшення охоплення дітей оздоровленням та відпочинком порівняно з минулим роком. Натомість у 8 районах та містах Полтаві, Миргороді та Комсомольську запланували охопити цими послугами більше дітей.

В першу чергу оздоровленням та відпочинком на пільгових умовах охоплять 47 тис. 400 дітей, які потребують особливої уваги.Це 48% від загальної кількості дітей пільгових категорій.

“В першу чергу це діти сироти та діти позбавлені батьківського піклування. Діти з багатодітних та малозабезпечених сімей. Талановиті й обдаровані діти. Інваліди, вимушено переселені та учасників АТО. Серед пільговиків оздоровлять 37 дітей інвалідів та 176 сиріт”, – сказала Шкоденко.

Загалом в області більш ніж 99 тис. дітей, які потребують особливої уваги та підтримки. Це 73% від загальної кількості дітей шкільного віку.

 

 

Перейти до вмісту