Розпочинає роботу регіональний піар-офіс сучасних бібліотек
Розпочинає роботу регіональний піар-офіс сучасних бібліотек Програма «Бібліоміст», завдяки якій жителі багатьох міст та сіл України мають змогу безкоштовно користуватися комп’ютерами, підключеними до мережі Інтернет, продовжує свою роботу на Лубенщині. Завдяки «Бібліомісту » та експертної підтримки ГО «Центр Медіареформ» в Полтавській області починає працювати регіональний піар-офіс сучасних бібліотек.
Завдання офісу – регулярна робота з журналістами для донесення до широкої аудиторії інформації про модернізацію бібліотек регіону. Лише 5 областей України на конкурсній основі вибороли право отримати технічну та консультаційну підтримку від двох відомих українських журналістів та медіа-експертів Людмили Гуменюк та Мирослави Скорик .
На конкурсній основі була сформована команда бібліо-піарників. Бібліотекарі центральних районних бібліотек Лубенського, Гадяцького та Оржицького районів, дитячої бібліотеки міста Лубни та двох сільських бібліотек – Новаківської та Березотіцької готові до реалізації амбітних медіа-планів – щомісяця широко висвітлювати цікаві події у бібліотеках області, знайомити громаду із історіями успіху своїх користувачів, розповідати про нові бібліотечні проекти та акції.
Сформовану регіональну команду очолила завідуюча організаційно – методичним відділом Лубенської центральної районної бібліотеки ім. В. Малика Тетяна Сафронова.