Ви тут:

Про благодійний проект „Надання безкоштовних медично-консультаційних послуг мешканцям м. Полтава

Перший заступник директора Полтавської обласної благодійної організації «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги», розробник проекту Андрій Олєйніков повідомив, що даний проект включає в себе надання медичних консультацій та проведення різноманітних процедур, як в сучасному медичному центрі.

В разі, якщо асоціація отримає грант, то громадяни нашого міста з категорій: учасників АТО, ветеранів Другої Світової Війни, ліквідатори аварії на ЧАЕС та члени їхніх родин матимуть можливість безкоштовного отримання медично-діагностичних послуг, а саме: консультації лікарів (кардіолога, пульманолога, терапевта, ендокринолога, окуліста, хірурга, алерголога, проктолога та ін..), а також проходження ряду медичних обстежень. Саме для цього, в кошторис закладено видатки на придбання апаратури та витратних матеріалів для проведення тієї чи іншої медичної процедури.

Андрій Володимирович зазначив, що загальна кошторисна вартість проекту визначена в іноземній валюті, бо це саме ті гроші, що можна отримати в донорів. До цього проекту буде залучено провідний медичний центр міста, який має ліцензію МОЗ України, де якість надання послуг та професіоналізм знаходиться на належному рівні (повага до кожного пацієнта, відсутність черг, прийом в зручний час та ін.).

Цей проект буде пропоновано для фінансування іноземним благодійним та інвестиційним фондам разом з іншими проектами асоціації: «Організація служби хоспіс вдома у м. Полтава» та «Створення консультаційно-дорадницької медичної служби (колл-центр)», метою яких є надання допомоги громадянам, виключно: учасників АТО, ветеранів Другої Світової Війни, ліквідатори аварії на ЧАЕС та членам їхніх родин….

Перейти до вмісту