Ви тут:
Полтавщина 

Презедент відзначив працівницю ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів» 

???????????????????????????????

Згідно з Указом Президента України № 126/2015 від 6 березня 2014 року «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Міжнародного жіночого дня» за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі професійні здобутки та самовіддане служіння Українському народові медалю “За працю і звитягу” нагороджено  начальника консервного цеху єдиного підприємства-виробника дитячих молочних сумішей від перших днів життя на території  України Ларису Іванівну Діденко.

Медаль «За працю і звитягу»  — державна нагорода України, відзнака Президента України для нагородження громадян України за вагомий особистий внесок у розвиток економічної, науково-технічної, соціально-культурної, військової, державної, громадської та інших сфер діяльності, багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків.

Лариса Діденко має за своїми плечима 34 роки стажу на підприємстві: від змінного хіміка до начальника цеху.  Свою роботу дуже любить, а на запитання про стимули та мотиви відповідає так: «Моє головне надбання – моя професійна команда.  Ми з гордістю і радістю думаємо про те, що новонароджені жителі держави завдяки нашим  сумішам ростуть здоровими, розумними і життєрадісними. Коли дитя плаче, то завдяки маминим рукам, стуку маминого серця, що цей малюк чув всі дев’ять місяців, і пляшечці з нашою сумішшю, він заспокоюється. Це для нас найбільша гордість і стимул для ефективної праці».
Нагадаємо, за останні п’ять місяців це вже друге нагородження працівників Хорольського молококомбінату відзнаками Президента України. У листопаді минулого року згідно Указу Президента України № 874/2014 від 14 листопада 2014 року «Про відзначення державними нагородами України працівників агропромислового комплексу» за значний особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва, вагомі трудові досягнення, багаторічну самовіддану працю та з нагоди Дня працівників сільського господарства почесне звання «Заслуженний працівник промисловості України» присвоєно головному інженерові комбінату Івану Кузьмичу Омельченко.

 

Система Orphus Поделиться на fb