Ви тут:

Працівники та підоблікові КВІ провели масову акцію «Ми за чисте місто»

Изображение_002

Днями працівники Ленінського районного підрозділу кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області провели масову акцію « Ми за чисте місто», запросивши до участі працівників комунального підприємства «Житлово-експлуатаційної організації № 2» дільниці № 5, а також засуджених до громадських робіт та порушників, що відбувають адміністративне стягнення – безкоштовні суспільно корисні громадські роботи.

Про це повідомили  прес-службі управління ДПтС України в Полтавській області.

На свіжому повітрі і з гарним піднесеним настроєм учасники акції виконали роботи по приведенню в належний стан проїжджі частини, прибравши узбіччя доріг.

Завдяки вказаним роботам покращується екологічний стан навколишнього середовища, а разом із ним підвищується екологічна культура суспільства.

Працівники Ленінського РП КВІ й надалі залучатимуть своїх підопічних до суспільно-корисної праці, оскільки подібна робота виховує у людини любов і пошану до свого міста, а також покращує його благоустрій.

Всіх небайдужих просимо долучитися до прибирання рідного міста, щоб воно стало чистішим і комфортнішим для життя, адже перш за все, це потрібно кожному із нас.

Перейти до вмісту