Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавці відправили перший урожай зібраних батарейок

Полтавські активісти ГО «ЕкоЛтава» та громадського руху «ЧистоТак» нещодавно відвезли у Дніпропетровськ першу партію зібраних відпрацьованих батарейок.

«Ого-го! 120 кг батарейок! Це приїхала перша партія з пунктів прийому в Полтаві. За 5 місяців волонтери відкрили більше 70-ти точок: у під’їздах, бібліотеках, поліклініках та магазинах. А ще полтавські активісти побували майже в 30 школах (!), де тепер також збирають батарейки», – написали у соцмережі організатори Всеукраїнської кампанії «Батарейки, здавайтеся!».

Нагадаємо, що відпрацьовані батарейки, при потраплянні у воду чи ґрунт, стають токсичними відходами. Важкі метали з їх конструкції потім потрапляють в наш організм з водою та їжею і спричиняють ряд тяжких захворювань. Тому в наших силах вберегтися від цього. Потрібно лише знайти на карті вже існуючий пункт прийому батарейок та занести їх туди. Або взяти у організаторів матеріали і встановити свій пункт збору. Крім цього, дуже просимо повідомляти про непрацюючі пункти, які відмічені на карті.

Активісти вдячні Відділенню Суспільної служби України у Полтавській області та Ганні Кіященко за допомогу у проведенні кампанії. 

Шукай найближчий пункт прийому на  batareiky.in.ua. 

Проект у Полтаві розпочали Юлія Пашковська (099 984 984 1), Максим Макуха (067 79 077 81) та Сергій Антоненко (050 40 95 293). У разі питань чи пропозицій можна звертатись за вказаними телефонами.

 

 

Перейти до вмісту