Ви тут:

Полтавці можуть подарувати книжку дитбудинку

1301590973

У книгарні “Планета” за адресою:  вул. Жовтнева 66 проводять благодійну акцію до міжнародного дня дитячої книги. Всі зібрані книжки передадуть в дитячі будинки та інтернати дітям.

“Ми закликаємо громадськість долучитися до цієї акції, зробити добру справу та подарувати дітям-сиротам та дітям позбавленим батьківського піклування книги”, – сказала директор магазину Аліна Аванесова.

Книги можна приносити до магазину щодня з 10 до 16 год до 2 квітня включно.

Довідково: Свято дитячої книги встановлене з ініціативи Міжнародної ради дитячої книги. Відзначається 2 квітня, починаючи з 1967-го року, – в день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена.

Казкарю Андерсену належать романи, п’єси, вірші, проте в літературі він залишився, перш за все, як автор казок та історій, що склали 24 збірки. Світову славу Андерсену принесли його казки, в яких поєднується романтика і реалізм, фантазія та гумор і сатира.

Біографія Андерсена теж нагадує казку, особливо якщо з довірою поставитися до його розповіді про себе в двох великих мемуарних нарисах «Казка мого життя».

Нагадаємо: У Полтаві комунальний магазин “Планета” відроджує комісійний продаж, де поряд із новими товарами – аналогічні, але які були вже у користуванні.

Перейти до вмісту